Regulamin

Ogólne

1. Obsługa naszego sklepu dołoży wszelkich starań, aby kupujący był zadowolony z dokonanego zakupu.
2. W przypadku wszelkich problemów należy kontaktować się przez formularz kontaktowy na naszej stronie (zakładka Kontakt).
3. W przypadku braku odpowiedzi na wysłaną wiadomość w ciągu 24h, należy ponownie wysłać wiadomość lub skorzystać z opcji Live Support.
4. Potwierdzenia wpłat dokonanych bezpośrednio na konto bankowe muszą być wysłane ze strony banku w formie pliku PDF.
5. W przypadku nieotrzymania zamówionego produktu w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty prosimy o niezwłoczny kontakt.
6. Na wszystkie karty z naszego sklepu udzielamy gwarancji na okres 7 dni. (wyjątkiem są sytuacje, kiedy inny okres gwarancji jest podany w opisie produktu).
7. Otrzymany kod jest już aktywny. Dla jednego adresu email przysługuje tylko jedna subskrybcja.
8. Aktywowane, zablokowane, unieważnione klucze nie podlegają zwrotom.

Zamówienia

9. Towary oferowane w gsetv.eu należy zamawiać za pomocą formularza z koszykiem zakupów umieszczonego na stronie www.
10. Wypełnienie i przesłanie przez Klienta formularza zamówienia stanowi złożenie serwisowi gsetv.eu oferty zakupu w rozumieniu prawa kodeksu cywilnego.
11. Serwis odsprzedaje kody Kart Prepaid istniejących operatorów.
12. Nie rozpatrujemy źle złożonych zamówień lub zamówień od klientów którzy nie podali swoich pełnych danych osobowych. Takie zamowienia będą anulowane.
13. Zamówienia są realizowane w tym samym dniu, jednak zastrzegamy sobie prawo do realizacji w przeciągu maksymalnie 24 godzin.
14. Zamówienia złożone poprzez sklep internetowy można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone poza sklepem internetowym będą rozpatrywane w dni robocze do godz. 14.00, zamówienia złożone poza sklepem internetowym w niedziele i święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego.
15. Zamówienia niepotwierdzone w ciągu trzech dni roboczych  klient nie odpowiada na e-mail’e) nie będą realizowane oraz przyjmują status Anulowane.
16. Ceny wszystkich towarów oferowanych w sklepie są podane w euro.
17. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
18. Zamówienie realizowane jest automatycznie poprzez system zarządzający, natychmiast po odnotowaniu wpłaty lub do 2 dni roboczych na zamówienia złożone poza sklepem internetowym. Pobierana jest opłata 1 Euro od zamówienia na utrzymanie serwisu. Kody wysyłane są drogą elektroniczną na adres e-mail. Nie pobieramy żadnych kosztów za wysyłkę towaru.
19. Z zakupionego towaru w naszym sklepie można zrezygnować (odstąpić od zawarcia umowy kupna-sprzedaży) w ciągu 14 dni od dnia złożenia zamówienia bez podania przyczyny. Można tego dokonać tylko i wyłącznie przed dokonaniem opłaty za zamówienie.
20. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen nasz pracownik niezwłocznie skontaktuje się z Państwem i powiadomi o tym fakcie.

Reklamacje

21. Wszystkie reklamacje rozpatrujemy w czasie 72 godzin, prosimy o przesłanie numeru zamówienia, otrzymanej wiadomości  lub programu na adres support@gsetv.eu
22. Obsługa sklepu ma prawo poprosić o dane dostępowe do konta platformy cyfrowej dystrybucji lub o zdalny dostęp przez Teamviewer w przypadku skomplikowanych problemów lub niemożliwości zweryfikowania ich bez dostępu do komputera kupującego.
23. Problemy sprzętowe uniemożliwiające korzystanie z usługi, błędy znajdujące się w urządzeniu/programie oraz urządzenia działające w sieci Wi-Fi nie są podstawą reklamacji i zwrotu.

Inne

24. Użytkowników posiadających konta pocztowe na serwerach takich serwisów jak Onet, Interia, WP i o2 prosimy o wyrozumiałość, ponieważ ze względu na dużą ilość zamówień niekiedy nasze wiadomości trafiają do folderu Spam. W przypadku braku wiadomości z kodem po zarejestrowaniu płatności prosimy o kontakt przed wystawieniem pochopnego komentarza.
25. Wszelkie dane osobowe podawane przez Klienta są usuwane po zrealizowaniu zamówienia i w żaden sposób nie będą udostępniane ani sprzedawane innym firmom ani osobom prywatnym.

26. Serwis gsetv.eu zastrzega sobie prawo do zaprzestania działania serwisu w całości bądź też w części, bez podania przyczyny.

27. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za brak umiejętności skonfigurowania usługi przez użytkownika.

28. GSE Prepaid nie ponosi odpowiedzialności za treść oraz jakość usługi świadczonej przez operatorów.

29. Kupujący oznajmia że sprawdził poprawność działania usługi operatora przez zakupem karty na okres powyżej 7 dni.

30 Karty PREMIUM oraz ULTIMATE są odrębnymi produktami i nie łączą się.